Solidna ekipa - Wylewki anhydrytowe - Lafarge, Knauf | Wylewki betonowe | Posadzki przemysłowe | Betony dekoracyjne www.concretetechnologie.pl

tel. +48 697697730
ZAMÓW BEZPŁATNĄ
WYCENĘ
Przejdź do treści

Menu główne:

SOLIDNA EKIPA
Od kwietnia 2013r. firma Lafarge Kruszywa i Beton oferuje zupełnie nowe i innowacyjne rozwiązanie dedykowane dla klientów indywidualnych.

      
                               

„Solidna Ekipaˮ to program Lafarge oferujący Inwestorowi kompleksowe rozwiązanie w zakresie zakupu i wykonawstwa produków Lafarge. Nowe rozwiązanie polega na zakupie kompleksowej usługi – dostawy betonu wraz z wykonawstwem.

Inwestor podpisuje z Lafarge umowę, która gwarantuje zarówno dostarczenie materiału, jak i wykonanie usługi jego wbudowania na placu budowy. Inwestycja rozliczana jest przez Lafarge w metrach kwadratowych wykonanej pracy, a nie w metrach sześciennych dostarczonego materiału.
Tak wykonana inwestycja gwarantuje inwestorowi zastosowanie odpowiednich materiałów, technologii prac, dzięki którym jesteśmy w stanie wykorzystać do maksimum możliwości i korzyści jakie płyną z zastosowania naszych produktów. Dzięki optymalizacji w doborze materiałów i rozwiązań jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne jakościowo i cenowo oferty na kompleksowe wykonawstwo.
Po zakończeniu prac inwestor otrzymuje gwarancję na gotowy produkt.

Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie:   www.solidnaekipa-lafarge.pl

SOLIDNA EKIPA
WYLEWKI BETONOWE
TYPU MIXOKRET
WYLEWKI ANHYDRYTOWE
AGILIA SOLS A
WYLEWKI ANHYDRYTOWE
KNAUF
POSADZKI PRZEMYSŁOWE
BOSTA BETON
DYCKERHOFF POLSKA
BETONY DEKORACYJNE
LAFARGE ARTEVIA
BETON LEKKI

Designed by Punkt Reklam

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego